۲۵ آبان ۱۳۹۱

Pre Xmas Events 2012 - برنامه های کریسمس در نیوزلند

این هم اخبار و زمان و مکان چند تا از برنامه های خیلی خوب زمان کریسمس در اوکلند .. امیدوارم حتما شرکت کنید و بهتون خوش بگذره :

هرسال قبل از کریسمس تقریبا در همه جای کشور برنامه های رژه و یا به قول اینطرفی ها Parade  اجرا می شه. در این برنامه ها بچه ها و بزرگ تر ها، شرکت ها، مدارس و اموزشگاه ها و کلا همه علاقه مندان لباس های مبدل و مخصوص می پوشند و هرکدوم یه کاروان با برنامه های مختلف درست می کنند و توی مناطق خودشون رژه می رن... معمولا برنامه ها دیدنی هستند و مخصوصا بچه ها لذت می برند. روزهای برنامه ها توی قسمت های مختلف شهر متفاوت هست و می تونند به راحتی پیداشون کنید. اما بزرگترین و جالب ترین رژه رو شرکت Farmers  هماهنگ می کنه و در مرکز شهر اوکلند انجام میشه .. اونقدر شلوغ می شه که چند تا از خیابونهای اصلی مرکز شهر رو می بندند.. دیدن برنامه ها خالی از لطف نیست مخصوصا اگر سالهای گذشته شرکت نکرده باشید .. امسال برنامه تاریخش 25 نوامبر که یکشنبه است اعلام شده و ساعت 2 شروع می شه. اما معمولا جای کنسلی براش می ذارن و اعلام می کنن اگر هوا بد باشه برنامه موکول می شه به یکشنبه بعد یعنی 2 دسامبر.

 اطلاعاتش رو می تونید توی سایت زیر ببنید. فکر کنم از سال گذشته عکس هم باشه که جالب هستند ..

یه برنامه دیگه خیلی شلوغ و اساسی جشنی هست که شرکت کوکاکولا هرسال برگزار می کنه توی شهرهای اوکلند و کرایسچرچ . معمولا این جشن در اصلی ترین پارک شهر برگزار می شه و خواننده های خیلی خوب برنامه زنده اجرا می کنند. کلی رقص و شو و غیره داره. معمولا توی این برنامه مردم کلا برای خودشون زیرانداز و خوراکی می برند و توی پارک رو به سکوی برنامه ها می شینن و مثل پیک نیک هم برنامه می بینن و هم پیک نیک دارن.. اخر برنامه ها همیشه اتیش بازی خیلی حسابی برگزار می شه که به نظر من جز بهترین قسمت هاشه و واقعا دیدنیه ..

امسال برنامه این جسن در اوکلند 8 دسامبر انجام میشه و در کرایسچرچ 24 نوامبر .. توی لینک زیر می تونید جزئیات بیشتر این برنامه ها رو ببنید.

یه برنامه خوب دیگه که همین شنبه است و قبلا لینکش رو براتون توی فیسبوک گذاشتم توی پارک Grey Lynn برگزار می شه. و یه جورایی فستیوال هنرهای دستی نیوزلند هست. راجع به اون هم می تونن توی لینک زیر بخونید ..

خلاصه امیدوارم برید و لذت ببرید .. اونهایی هم اینجا نیستند امیدوارم بتونن توی این برنامه ها در سال های بعد شرکت کنند ..

3 comments:

ناشناس گفت...

ممنون بخاطر این اطلاعات خوبی که میگذارید.

ناشناس گفت...

سلام - ما در حال انجام مراحل مهاجرت هستیم و منتظر اختصاص افسر چند سوال داشتم .
- قصد من این است که در صورت تایید یک بیزینس فرنچایز خریداری کنم آیا شما اطلاعی دارید که چگونه است و آیا با یک سرمایه 200-300 هزار دلاری می توان یک زندگی را گذراند ؟
- آیا منبع یا رفرنسی معتبر در این خصوص سراغ دارید ؟
ممنون

Koru گفت...

بله .. شدنش که حتما می شه .. راستش اگر بخواهید فرنچایز بزنید باید بیزینس مورد نظر رو انتخاب کنید و باهاشون مذاکره کنید .. نمی دونم سایت خاصی باشه یا نه اما اگر به چیزی برخوردم حتما می ذارم

Koru