۰۸ آذر ۱۳۹۱

The Hobbit Movie - فیلم هابیت

نیوزلند این روزها پر از هیجان روی پرده رفتن فیلم هابیت است. مراسم فرش قرمز این فیلم امروز در ولینگتون پایتخت نیوزلند برگزار می شه یا بهتره بگم در حال برگزاری هستش. طرفداران فیلم همه لباس های مبدل پوشیده اند و از صبح خیلی زود در اطراف محل برگزاری جمع شدند تا بهترین مکان رو نزدیک به فرش قرمز بگیرند. خیلی ها برای دیدن این مراسم از کشورهای دیگه حتی اومدند و بی صبرانه منتظر ورود هنرمندان و دست اندرکاران فیلم هستند. فرش قرمز حدود نیم کیلومتر هست و مردم فرصت خوبی دارند برای دیدن این هنرمندان از نزدیک. خوب فیلم در نیوزلند روز 12 دسامبر روی پرده می ره اما طبق اخباری که شنیدم زودتر از 26 دسامبر در کشورهای دیگه مثل استرالیا پرده برداری نمی شه و همین باعث شده حتی بعضی برای دیدن اون به نیوزلند بیان. مقامات نیوزلند خیلی از این واقعه به هرحا خوشحال هستند و معتقدند بعد از جام جهانی راگبی فیلم هابیت برای کشور سوداوری بسیار زیادی داشته که در اوضاع نه چندان خوب اقتصادی می تونه مثل شوک مثبت خیلی خیلی کمک کننده باشه.
همین طوری که شاید همتون بدونید این فیلم در نیوزلند ساخته شده و شهر اصلی هابیت ها در جزیره شمالی در شهری به اسم ماتاماتا درست شده. این شهر بین مسیر اوکلند و روتروا قرار داره و مدت ها قبل از اینکه فیلم به نمایش در بیاد جزو جاذبه های توریستی به حساب می اومد. یعنی شما می تونستید برای دیدن محل فیلمبرداری و در واقع شهر واقعی که برای این فیلم ساخته شده برید و از نزدیک خونه های کوچیک هابیت ها رو ببینید. برای دیدن این شهر تورهای نیم روزی هست و هزینه این تور طبق اخرین اطلاعات 60 دلاره.


در همین رابطه حتما فیلمی که برای خطوط هواپیمایی ایر نیوزلند هم ساخته شده رو دیدید و همین طوری هواپیمایی که در این رابطه نقاشی و طراحی شده.

اگر دوست دارید اخبار دقیق رو بخونید می تونید از این سایت اخبار رو دنبال کنید.

همین طور این ادرس صفحه اصلی و در واقع بلاگ مربوط به این فیلم هست و اخرین اخبار و عکس ها رو براتون اینجا می ذاره .. امیدوارم لذت ببرید و موفق به دیدن این فیلم روی پرده سینما بشید.


اینجا هم می تونید کلی عکس ببینید و راجع به این فیلم بخونید.
در واقع این سایت مربوط به تور هست و در گالری کلی عکس براتون داره. توی صفحه فیس بوک هم که دوست خوبمونم البوم عکس ها رو به اشتراک گذاشتند ..

  این هم چند تا عکس.
هنوز عکس های مراسم فرش قرمز در نیومده مگر اینکه تو اخبار دنبالشون کنید .2 comments:

بی حافظه گفت...

یعنی من واقعا به این سرعت عمل و به روز بودن شما افتخار می کنم :)

parastoo samiee گفت...

دست ما کوتاه و خرما بر نخیل