۲۸ دی ۱۳۹۱

Auckland Sea food Market and others .. فستیوال غذای دریایی اوکلند و سایر ..

28 ژانویه دوشنبه روز اوکلند تعطیله .. حتما خبر دارید .. برای من که همیشه چشم به راه تعطیلی هستم اولین فکری که به ذهنم می رسه مسافرته .. مسافرت های کوتاه .. دیدن زیبایی های کشوری زیبا ..

برای من ژانویه حاضر جز یکی از گرمترین ژانویه هایی است که تجربه کردم .. شاید نداشتن تابستان درست و حسابی گذشته زمستون رو بیش از حد طولانی کرده بود و همه منتظر گرما و افتاب درخشان امسال بودیم .. به هر حال فرصت رو از دست ندید .. از اخر هفته و سه روز تعطیلی حتما استفاده کنید ..

برای اونهایی که نمی دونن کجا برن و یا گروهی می خوان جایی برن حتما به این سایت سر بزنید .. می تونید خونه های خوبی برای تعداد بالا یا حتی کم اجاره کنید برای چند روز و توی مناطقی که روی نقشه نشون داده برید و خوش بگذرونید.


 راستی جز اتفاقات دور و بر یکی از پر سر و صدا ترین فعلا فستیوال غذاهای دریایی توی اوکلند هست که خیلی هم طرفدار داره. این فستیوال سه روزه هست و خیلی ها از شهرهای دیگه حتی برای این فستیوال میان اوکلند.

فستیوال روزهای 26 ام و 27 ام و 28 ام ژانویه برگزار می شه و از ساعت 10 صبح هست الی 6 بعد از ظهر. موسیقی زنده، دیدن آشپزی آشپزهای حرفه ای، کلاب های جالب و غیره برای بچه ها و خلاصه کلی چیزهای خوشمزه .. برای دیدن عکس ها و برنامه ها می تونید به سایت این فستیوال سر بزنید:
راستی بلیط ورودیه برای فستیوال 20 دلار هست می تونید هم انلاین بخرید و هم جلوی در ورودی .. ورود بچه ها البته مجانیه ..
 راستی یه مارکتی هم هست توی پارک کوچیکی نزدیک به سیتی که این جمعه در کنار مارکت فیلم هم پخش می کنه .. فیلم ساعت 9 شروع می شه .. مارکت غذا و .. هم داره و می شه در کنار شام فیلم هم تماشا کرد.. اگر دوست دارید اطلاعاتش رولینک زیر بخونید ..خلاصه خوش بگذرونید این 10 - 15 روز رو تا من دوباره اخبار جمع کنم بیارم :)‌