۰۹ اسفند ۱۳۹۱

chocolate boutique

گاهی بعضی مکان ها و جاها خاطره اند .. و گاهی لازم داری کنار خاطره هایت باشی .. حسشان کنی .. گاهی دست یابی به مکان ها و ادم ها و خاطره ها بسیار دور از ممکن بودن است اما حداقل می تونی احساس خوب اون لحظه رو شبیه سازی کرد . 

برای من همیشه رد شدن از تونل ویکتوریا همین حس رو می ده .. تونلی که مرکز شهر اوکلند رو به اتوبان و بعد پل اتصال دهنده شهر به ساحل شمالی وصل می کنه .. هربار رد شدن از این زیرگذر انگار دقیقا مسیر تونل رسالت رو طی می کنم .. انگار پشت این چراغ های روشن تونل ادم های دوست داشتنی زندگی ام منتظرند تا به خونه برسم .. مسیر کوتاه تونل نحوه شیب تونل و و دیوارهاش و چراغ هاش بسیار حس و حال تونل رسالت رو داره .. فکر می کنم حدود 1 سال و نیمه گذشته بود که تونل اماده استفاده شد و جالبتر اینکه در یکی از اصلی ترین مسیرهای اتوبان قرار داره و در کل زمان ساختش به هیچ وجه حتی 1 روز باعث ترافیک و یا تداخل در رفت و امد این مسیر نشد.. 

خلاصه گاهی که ازش رد می شم چشمام رو می بندم و منتظر می شم با بازکردنش صحنه اشنای شهرم رو ببینم ..جایی که به ادم هایی که صمیمانه دوستشون داریم نزدیک تر می شیم ... اما نوستالژی بعدی برام کافه کوچیک و دنجی هست که دیروز بلاخره موفق شدم بهش سر بزنم .. بوتیک شکلات و یا chocolate boutique کافه کوچیکی در یکی از خیابون های زیبای شهره .. فضای کاملا مرتب و رنگین داخل کافه که پر از شکلات ها و دسرهای خوشمزه و علاوه بر اون زیبا ست .. 


فضای جلوی کافه مثل یه بالکن کوچیک و خودمونی با گلهای زیبا ست که احساس راحتی و ارامش خاصی می ده و می تونید اونجا کافی و یا دسرهای خوشمزه با قیمت های مناسبی بخورید .. اما قسمت بهتر قضیه برای من علاوه بر زیبایی و ارامش این مکان شبیه بودن خیابون به خیابون ولیعصر هست. وقتی ماشین ها از کنارت رد می شن و افتاب ملایمی می تابه اگر چشمات رو ببندی می تونه تصوراتت رو به واقعیت تبدیل کنی ... سرسبزی و درخت های اونجا درست مصداق سبزی خیابون ولیعصر می مونه و حتی نحوه چیدمان بعضی ساختمان ها و خیابون هایی با سراشیبی کم و زیاد اون رو بیشتر شبیه یه روز بهاری و افتابی در خیابون ولیعصر می کنه .. خلاصه پیشنهاد می کنم حتما یه سری بزنید و یه قهوه خوب با یه دوست خوب اونجا بخورید :)‌ 

این هم دسری که من دیروز خوردم 
این ادرس سایت هست اگر دوست داشتید بیشتر بدونید :)‌

http://www.chocolateboutique.co.nz/

3 comments:

علی 123 گفت...

علی 123::: دوستان جای ما سپیده خانم. برای اینجا دلتنگی نکنین.

Omid RAD گفت...

حتی فکر کردن بهش هم لذت بخشه :)

علی h گفت...

سپیده خانم...ممنون میشم بیشتر بنویسید..برای ما که تو پروسه اومدنیم خیلی لذت بخش و مفیده....