۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

Sky Tower

این روزها برج بلند اوکلند که در واقع نماد این شهر هم هست بیشتر نظر من و اطرافیانم رو جلب کرده و به همین دلیل برام جالب بود راجع بهش کمی بخونم. اما امروز فقط می خوام راجع به رنگ امیزی های زیبای این برج در شب های مختلف صحبت کنیم.ترکیب های زیبای رنگی که در سه قسمت پایه و صفحه اصلی و سر برج مانند Sky Tower استفاده می شه بسیار هماهنگ و زیباست و مخصوصا در شب های تاریک جلوه خاصی داره.

طبق اطلاعات خوب سایت، رنگ ها در واقع هرکدوم نشونه و نماینده اتفاق و یا مناسبت خاصی هستند و دلایل خاص خودشون رو دارند. مثلا در زمان جام جهانی راگبی هر روز این برج به رنگ یکی از تیم های شرکت کننده از 20 کشور دنیا در می اومد و در روزهای مسابقات نهایی و نیمه نهایی رنگ ها نشون دهنده تیمی بود که امتیاز بیشتری داشت و جلوتر بود.

همین طور برای مناسباتی مثل حمایت از کمپین ها و روزهای ملی و غیره این برج رو به تناسب نور پردازی می کنند. مثلا توی خود سایت از روزهای کریسمس، روز انزک و یا حتی روز اول سال نو چینی ها مثال زده. 

برای مناسبت های مختلف می شه به سایت ایمیل زد و درخواستتون رو همراه با اطلاعات کافی براشون ارسال کنید. اونها هم بررسی می کنند و اگر همه چیز مورد تائیدشون بود به اون مناسبت درخواستی رنگ و نورپردازی برج رو عوض می کنند. 

شب های ابری که ابرها پایین هستند و سر برج از ابر ها بیرون هست رو فراموش نکنید .. واقعا منظره زیبایی هست. همین طور روزهایی که اتش بازی از Sky Tower انجام میشه واقعا دیدنی هست. 

امیدوارم قسمت همه بشه و از این جاذبه توریستی هم موفق به دیدن بشید.

3 comments:

ناشناس گفت...

چه جالب نمی دونستم، چه خوبه که ما هم برای نوروز خودمون این درخواست رو ازشون بکنیم.

saman گفت...

با سلام
2 ماه که نامه ITA رو گرفتم و منتظر نامه IQA همسرم هستم.
قبل از اینکه مدارک ارسال کنم یه سوال داشتم:
من سابقه کار تو نیروی هوایی ارتش به عنوان معلم دارم.
به نظر شما این موضوع می تونه تو ریجکت شدن کیس من تاثیر بزاره؟

Koru گفت...

yes ,thats a good idea , they may do this for us . :)