۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

آشپزخونه اویشن

گاهی هزار تا ایده و فکر تو ذهنمونه که پیاده کنیم. ولی اکثرا به چند دلیل ساده و  در واقع نادلیل فکرهامون و رویاهامون در همون حد فکر و رویا برای همیشه می مونن. 

گاهی سخت می گیریم. گاهی همت نمی کنیم یا شاید ساده تر تنبلی می کنیم. گاهی می ترسیم و اعتماد به نفس نداریم. گاهی برنامه ریزی نداریم و واسه همین کارها رو غیرممکن می دونیم. گاهی ناامیدیم. اینکه به هدف نرسیم. گاهی هدف هامون رو سنگ هایی بزرگی می بینیم که برداشتنشون غیر ممکنه فارق از اینکه میشه کم کم  و پله پله جلو رفت و سنگ های درشت رو خرد خرد جابه جا کرد. گاهی پشتوانه نداریم و دلمون می خواد فقط یه نفر ، شاید فقط یه نفر بهمون بگه تو می تونی فقط کافیه تلاش کنی و حتی گاهی این رو هم می شنویم و خیلی ساده فقط خودمون رو باور نداریم .. 

اینها رو گفتم که بگم اگر رویایی دارید، اگر فکر بکری دارید که گوشه ذهنتون داره قلقلکتون می ده و اگر بخاطر هرکدوم از دلایل بالا دست نگه داشتید وقتشه دوباره بهش فکر کنید و یه کاری براش بکنید. اگر هم موفق نشید حداقل حسرت نخواهید خورد که هیچ کاری نکردید و دست رو دست گذاشتید .. بلکه ای تجربه ای میشه برای قدم های بعدی :) 

راستش همه اینها رو نوشتم که بگم تشکر می کنم از همت دوست های خوبمون در آشپزخانه آویشن به خاطر ایده ، همت و تلاششون .. 

اگر هنوز با این دوستان آشنا نیستید باید بگم یک آشپزخونه ایرانی که غذای تازه و خونگی ایرانی درست می کنه و در حال حاضر برای دوستان در مرکز شهر دلیوری هم داره. هر هفته منوی هفتگی داره و می تونید از روز قبل سفارش بدید. قیمت غذاشون با توجه به کیفیت و کمیت واقعا خوبه و براشون ارزوی موفقیت دارم. 

من امروز برای اولین بار سفارش دادم و واقعا از سرموقع بودن و سرویس عالی اشون راضی هستم. اگر دوست دارید با منوی هر هفته اشون آشنا شید لطفا پیج اشون رو لایک کنید و از طریق مسج و یا شماره تلفن داده شده می تونید برای سفارشات باهاشون تماس بگیرد ... 

آشپزخونه اویشن براتون ارزوی موفقیت دارم و ایشالا همین طور با تلاش و پشتکار هر روز به هدف هاتون نزدیک تر بشید. 

Korushade@gmail.com